Sprzedaż ratalna

LUKAS Finanase

Kredyt ratalny banku Credit Agricole dostępny jest w sklepach tradycyjnych pod marką LUKAS Finanse.

    Dopasuj kredyt do swoich potrzeb i możliwości. Możesz rozłożyć spłatę nawet na 36 rat, a także określić comiesięczną datę spłaty, odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymujesz wynagrodzenie. Dzięki optymalnie dopasowanym ratom, spłata kredytu znacząco nie obciąży Twojego budżetu.

Kredyt możesz otrzymać już w 15 minut.

Aby uzyskać kredyt, potrzebny będzie Twój dowód tożsamości, a także – ewentualnie – dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Nie wymagamy żadnych poręczycieli ani weksli.

Pocztą otrzymasz harmonogram spłaty rat.

MERITUM Bank

Kredyt ratalny:

  • Przystępny sposób finansowania zakupów towarów i usług;
  • Minimum formalności;
  • Indywidualna oferta kredytowa.

Do uzyskania kredytu na większość przedmiotów najczęściej kupowanych na raty wystarczy Twoje oświadczenie o dochodach. Jeżeli masz już zaświadczenie o dochodach, możesz otrzymać wyższy kredyt.

Dla każdego

Kredyt ratalny na zakup towarów i usług może otrzymać każda osoba posiadająca stałe źródło dochodów. Wystarczy przedstawić umowę o pracę, umowę zlecenie albo o dzieło, kontrakt, emeryturę albo rentę, prowadzić działalność gospodarczą lub działalność rolniczą.

Elastyczna spłata

Kredyt ratalny spłacasz w równych ratach, od 3 do 60 miesięcy, w oparciu o oprocentowanie stałe lub zmienne – w zależności od wybranego wariantu. Wiesz, ile spłacasz, dostosowujesz okres spłaty do swoich możliwości.

Bezpieczeństwo

Skorzystaj z możliwości ubezpieczenia spłaty kredytu i innych opłat. Polisa zabezpiecza Cię na wypadek choroby, która mogłaby utrudnić spłatę należności.

Możliwość komentowania została wyłączona.